Zincir Markette Zincirleme Aşk - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
8
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Zincir Markette Zincirleme Aşk

’Arkadaşım hiç yardımcı olmuyorsunuz , en ucuz sosis bu diyorsun ama içeriği hakkında en ufak bir fikir vermiyorsun, bu bunun neredeyse yarı fiyatı ne koy..

’Arkadaşım hiç yardımcı olmuyorsunuz , en ucuz sosis bu diyorsun ama içeriği hakkında en ufak bir fikir vermiyorsun, bu bunun neredeyse yarı fiyatı ne koydunuz lanm bunun içine de bu kadar ucuza satıyorsunuz ‘’diye kibarca, eski ama eksik bir İstanbul beyefendisi adabında sordum. ‘’Beyefendi , bu ürün kampanyaya girdi, yoksa içerik olarak aynılar %60 dana %40 tavuk eti’’ dedi. ‘’Biraz daha düşünebilir miyim’’ diye müsaade istedim. ‘’Buyurun düşünün’’ dedi. Ek olarak bir şey soracağım, neden o maskeyi takıyorsun hanımefendi , sars mı var sende ha söyle bana ebolamı var, çıkar Allah aşkına, benim sana güvenim tam, sağlıklı olduğun saçlarına vuran gürbüzlükten belli dedim. Et keserken çıkaramıyoruz kurallar böyle dedi. Ben pazarlık yaptığım şahsın dudaklarını dişlerini görmek isterim, bunlar benim karar mekanizmamda etken unsurlar dedim. Üzgünüm, çıkarmak isterdim dedi.

Bir el tak sepeti koluna da , bir el şakakları ovmada sosisler hakkında düşünürken bir baktım bağırsakları yiyince rahatlatan pirobiyotik . yoğurt standının önünde bir kız. Hafif bir sendeledim, sendelemeyi bırak tak koluna sepeti yönüne neredeyse yıkılacaktım. Sonra baktım bu sendeleme, bu sol tarafıma kaykılma isteği markete ilk girdiğim anda kampanya sebebiyle aldığım 3 adet 2.5 litre kolanın ağırlığından kaynaklanıyor, ‘’bak arkadaşım’’ dedim, ‘’ben burada 200 gr sosisin muhasebesini yaparken dandik bir bardak kampanyasına kanıp ne hale gelmişim, firmanın bir numaralı küfecisi , en değerli amelesi gibi olmuşum’’ dedim. Beyefendi bakınız bu ürünü de tavsiye ediyorum, bunun içeriği %34 dana %12 kuzu %2… Kes arkadaşım dedim. 2 marka ile zor başa çıkıyorum, bana 3. marka çıkarma akşam mesaiyi seninle burada bitiririz . dedim. Beni tehdit mi ediyorsunuz dedi. Ben yüzünde et beni olup olmadığını bilmediğim birini tehdit etmem, sadece uyarırım dedim. Çıkaramıyorum maskeyi lütfen ısrar etmeyi bırakın dedi. Ninjaysan söyle bak, anlayışla karşılarım benden sır çıkmaz açıl bana hayatım dedim. Açılmadı.


Bağırsakları mayhoş hale getiren standın önünde arkası dönük kıza bir daha baktım, bakmadan önce zaten aşıktım şimdi karesi aşık oldum. Ulan bunun arkadan görünüşü böyle güzel ise önden nasıl görünüyordur tahmin edemiyorum ve bilmekte istemiyorum benim için bir önemi yok nasıl olsa aşık oldum, isterse bu kızın önü olmasın , düz duvar olsun tüm yaşamım boyunca inan yüzüne vurmam bu ayıbını dedim.

‘’Tost mu yapacaksınız’’ dedi. ‘’Dur bekle hayatım ‘’dedim, beklerken eti haşur huşur kesişini duyuyordum, baktım ishal yapan , yersen adamı cır cır eden yoğurt standın önündeki aşkım yüzünü dönmedi, ‘’tam tespit, tost yapacağım’’ dedim. ‘’Salamlara da bir bak istersen’’ dedi. Baktım 50bin çeşit salamı görünce dedim ‘’hiç girmeyelim salama, işin içinden hiç çıkamayız’’ dedim.

Salam sosis karmaşası yaşarken aşkım aklıma geldi baktım yerinde atletli bir kıllı adam vardı. Evrim teorisi hakkında müthiş çelişkiler hissettim. Darwin bana demin aşkımın yerinde duran bu adamı alsa önüme koysa , abi haklısın ver elini öpeyim biz maymundan geldik derdim. Tam elini öpecekken alır aşkımın boydan bilim adına çekilmiş çıplak fotoğrafını , koyardım bunun önüne , ‘’söyle ulan bu da mı maymundan geldi, yiyiyim senin evrim teorini be Darwin’’ diye basardım tokadı , basardım şamarı.

Sen o zaman bana kampanya olmayan sosisten 200 gr hazırla, ben hemen geliyorum dedim. Beyefendi, bununla bunun arasında fark yok. İnanın normal bir kampanya, endişeleriniz yersiz dedi. Ben bir kere %50 fiyat farkına uyuz oldum, bedava versen ekmeğin arasına malzeme etmem bunu diyip, koşa koşa reyonların arasında gerçek aşkımı aramaya başladım. 2 tur attım bulamadım. Sonra insanların yüzlerine bakarak bulmaya çalıştığımı fark . edip bu seferde insanlara önden yanaşıp, sinsice arkalarına geçip bilekten ayağa bu mu lanm benim gelecekteki hanım diye analiz ediyordum.

6. kasa önünde toplanan şirin kalabalık dikkatimi çekince, aha dedim stant da tadım yapılıyor veya beleş bir şeyler dağıtılıyor heyecanı sardı beni. Ben yanaşana kadar kalabalık dağıldı. Sağa sola baka baka, aşkımı bulursam bu sefer gözden kaçırmayayım diye diye standa yaklaştım. Stant dibindeki reklamlara baktım enerji içeceği. Kafayı kaldırdım tadım yaptıran kızı gördüm. ‘’Denemek ister misiniz’’ dedi. Bu kızla her şeyi denemeye hazırdım. İçimden ‘’hayatında çok kız gördüm ama bunun kadar güzelini görmedin be Başar ‘’dedim. Aşk işte . bana 40cm uzunluğunda bir standın arkasında kadar kısa mesafedeydi. Pet bardağın yarısına kadar doldurduğu enerji içeceğini bana uzatmış bekliyordu. Kalbinden bir parça gibi aldım tadımı yaptım. Hemen anket kağıdını çıkardı. ‘’Sevdiniz mi’’ dedi. Seviyorum dedim. 10 üstünden bir puan vermek isterseniz kaç verirsiniz dedi. Seni sınıflandırmak , seni bir rakama . bağlamak istemem hayatım dedim. Güldü. Gülünce yüzü buldun yavrum Başar, derhal konu soğumadan astarı iste derken baktım hemen solda bakliyat reyonunun uzak ucunda ilk aşkım ve arkası.

İki aşk arasında sıkışıp kalmak 2 sosis markası arasında sıkışıp kalmak ile aynıydı. Kime karar vereceğim uzun analizler istiyordu lakin marketten . yapılan anons 5 dakika sonra kapanışı ilan ediyor , beni ve benim gibileri derhal kasalara yönelmemi rica ediyordu.

Analizler basitti. Enerji kızı diğerinden güzeldi, arkası dönük önünü görememe rağmen bundan güzeldi. Ama yüzünü görmemem risk teşkil ediyordu ve 1-1 di. Enerji kızı mini etekliydi ve arkası dönük de öyleydi ve 2-2 oldu. O oldu bu oldu derken ulan sosisler kaldı diye tak koluna sepetiyle koşar adım et reyonuna geldim. ‘’Hayatım hala çıkarmamışsın o maskeyi, uçuk bir şey varsa , ön tarafta tek diş eksikse söyle çekinme, seninle bilinmez bir ilişki içindeyiz, kendimi sana yakın hissediyorum rahat ol’’ dedim. ‘’Beyefendi kasalar kapandı, bu sosisi alsanız da kasadan geçiremezsiniz üzgünüm’’ dedi. Bu kadar gıda bolluğunda aç kaldım yani dedim. Üzgünüm dedi.

Marketten çıkarken , bu otobüs durağında beklemeden önce marketin ışıkları sönene kadar deli beygir gibi sağa sola koştum ama ne enerji kızını ne de arkası dönük kızı bulabildim.
‘’Aç iseniz size bir tavsiyem olacak’’ dedi biri arkadan. Ses ninjanın sesiydi. Dönmeden, sordum, ‘’yüzünde maske var mı hala’’ dedim. Güldü, ‘’tabiî ki yok’’ dedi. Döndüm, ninjayla yüzleştim. Ben çok estetik çok güzel dudaklar gördüm mavi gözleri tamamlayan. Ama ben böyle bir şey görmedim. Aşık oldum. ‘’Bakınız, şu karşı caddede çok güzel tost yapan bir büfe var, orayı tavsiye ederim’’ dedi. ‘’Bana katılır mısın’’ dedim. ‘’Neden olmasın’’ diyip kalktı yanıma geldi.

Gittim verdim siparişleri. Benimkisi çift kaşarlı , aşkımın ki tek kaşarlı iki de kapalı ayran. ‘’Ceplerini karıştırıp duruyorsun, ne arıyorsun ki’’ dedi. Bilinçsiz yüzük arayışındaydım. Öyle aşık olmuş öyle sevmiştim ki , cepleri kurcalıyor , bir yüzük çıksa da parmağına taksam arkasından kaşarlı tostlar önüme konmadan dizlerine kapansan taksam yüzüğü istiyordum.
‘’O kadar güzelsin ki, sana baka baka ağlayabilirim’’ dedim. Çok tatlı güldü.

Tostlar geldi. ‘’Ya bana neden öyle bakıyorsun, öyle bakma bak takarım maskeyi yine’’ dedi kikir kikir kikirdedi. Açlıktan kocaman bir ısırık aldım tosttan. Çift kaşarlı bu tostun dış sıcaklığı yenme kıvamında olabilirdi ama erimiş kaşarlar 150 derecemiydi neydi aldı kavurdu dilimi damağımı acıdan bağıramadım, içimden haykırdım rezil olmayayım diye , bu haykırış gözlere vurdu gözlerimden şakır şakır yaş geldi.’’Ben ağlayacağını söylerken şaka yapıyorsun sanmıştım’’ dedi, sağ elinle yanaklardan 150 dereceyle akan yaşları sildi.

Fin
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 232 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0474 saniyede getirildi.