Sevdiğim Kızı Ve Beni öldüren Çakıl Taşı - Aşk / Sevgi Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
6
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Aşk / Sevgi Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Sevdiğim Kızı Ve Beni öldüren Çakıl Taşı

Sizin için ne derece önemi var bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavyenin üzerine. Erkekler ağlamaz ..

Sizin için ne derece önemi var bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavyenin üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum.

Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak geçmeyin. Okudukça yeryüzünde insanlar neleri yaşarmış diyeceksiniz buna eminim öncelikle kendimden bahsedeyim aslen Elazığlıyım Elazığ ın Maden ilçesinde doğdum adım Alaattin . 2 yıl Diyarbakır ın Ergani ilçesinde 1 yıl Van Erciş ve Çermikte , 1 yıl Kütahya Tavşanlıda , 1 yılda İstanbul Eminönü ve Gazi Osman Paşa da kaldım.

Herşey cok güzel giyiyordu . Yıllar akıp gidiyordu mutluluk içinde. Nihayet liseyi de bitirmek üzereydik karne dönemi gelmişti. Karnelerimizi aldık hiç kırığımız yoktu. Sevinçle sarıldık birbirimize elimi tuttu bunu kutlamak için bir cafeye gidip cola içerek kutlayacaktık. Okulun az ilerisinden bir çakıl . yol vardı. Her zaman toz duman içinde olurdu çakıllarla kaplıydı. O yolun benim ve ölürcesine sevdiğim insanın ayrılmasında bu kadar rol oynayacağını bilsem hiç girermiydik o yola. Neler vermezdim o yolu yürümemek için. Eli yine elimdeydi, ansızın elini çekti, terlemişti yine eli. Sanırım dört adım atmıştım. Dönüp yine azarlayacaktım. Çünkü . . hem elimi bırakmış, hem de geride kalmıştı. Dönüp baktığımda Dünya başıma yıkıldı. Sanki gök kubbenin altında kaldım yerdeydi ve yüzünden kan fışkırıyordu ne yapacağımı bilemedim üzerine kapandım yüzüne yapışmış saçlarını kaldırdığımda hayatımı bitiren o görüntüyle karşılaştım. Başı kesilmiş bir tavuk gibi çırpınıyordu. Suratına bir taş parçası bıçak gibi saplanmıştı ve bakmaya doyamadığım mavi gözlerinden biri akmıştı. Suratının yarısı yoktu. Hırlıyordu bana bir şeyler demek istiyor kanla kaplı diğer gözünü temizleyerek bana bir şeyler demeye çalışıyordu. Yoldan geçen bir kamyonun tekerinin altından fırlayan bir taş suratına saplanmıştı. Ölürcesine bir aşkı, geleceğimizi kibrit büyüklüğünde bir taş parçasının bitireceğini bilemezdim. Donuk donuk . hiç . konuşamadan yüzüne bakmaktan başka bir şey yapamıyordum. Ellerini tuttum kaldırdım başını göğsüme dayadı ve elimi sıkı sıkı tuttu. Akan kan ellerimize damlıyordu. Yoldan geçen bir araba durmuş bizi seyrediyordu, hastaneye yetiştirelim dediğimde kanlı olduğu için almadı ve kaçtı gitti. Kimse arabaya almıyordu çevreme bakıp yardım edin demekten, ona . dönüp seni seviyorum, beni bırakma, dayan demekten başka bir şey yapamıyordum. İki dakikalık bir çırpınıştan sonra kucağımda öldü. Cennet olan Dünya 5 dakika da cehenneme döndü. Tam dokuz yıl oldu onu yitireli. Kendime olan güvenimi yitirdim. Artık kimseyi sevemem, kimsede beni sevemez korkusundan kurtaramıyorum kendimi. Bitkisel hayatta gibiyim...
Ekleyen: Admin - 16.03.2009 - 383 Okuma - 9 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net

mavim.net
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Aşk / Sevgi Hikayeleri
mavim.net Tüm Aşk / Sevgi Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0299 saniyede getirildi.