Nokta(Onur Toraman-Zeliha Gürsoy) - Aşk / Sevgi Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Aşk / Sevgi Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Nokta(Onur Toraman-Zeliha Gürsoy)

NOKTA (ZELİHA GÜRSOY - ONUR TORAMAN ) Gecenin rengiyle boyadığım sayfalara yazmıştım ilk kez ismini ve silinmesin diye kaplamıştım parlak ..

NOKTA
(ZELİHA GÜRSOY - ONUR TORAMAN )
Gecenin rengiyle boyadığım sayfalara yazmıştım ilk kez ismini ve silinmesin diye kaplamıştım parlak bir kağıtla .Yıldızlardan oluşturdugum baş harfin ve devamındaki gökyüzü hakimiyetin,sadece sonsuzluğu istedim sadece karanlık gecelerimin aydınlığını seninle yaşamak istedim.Korkmuyordum ve yılmayacaktım da tüm gezegenler bir olup ben dışarda bıraksalar da sevebilirdim seni güneşin ayla seviştiği gibi.Batmıycaktın hergün güneş gibi ve kopmuycaktı bu aşkın birgün kıyameti,biz olucaktık evrenin hakimi ve yine biz olucaktık güneş ile ay gibi,biz tutulmaya niyetli her uzun gecenin rengi senin gibi tertemizdi.Şehrin garip dokusu sarsada kimliğimizi , ancak bizken anlamlanıyordu sevgi denilen masal perisi. Ve ben üstüme bir ceket gibi giyiyordum gülüşündeki o sesi. Ben ancak senleyken ben olabiliyordum ve benligimi sana teslim ediyordum,giydigim o ceketi hiç çıkarmamak seni hiç aslalarla zamana inat tutmamak,ben seninle o gün 1 bedende 2 kişi taşımak umudu ile sevdim sana geçen dakikalara inat saniyelerle sevdigimi söylemek istedim.Saatlerden çalınan dakikalar eşliğinde geçen . saniyeler boyunca , hayatım boyunca ve var olabildiğim kadarıyla sadece sevmeyi bildiğim için sevdim seni ve vazgeçmek kavramı dalgalarla silinen bir kum yazısı gibi vazgeçmek nedir bilmeden sadece seninle nefes alabildiğim için sadece seninle varolabildiğim için seviyorum seni.Deniz kadar ulaşılmaz ve sonu olmayan bir sonsuzlukla,aşkla seviyorum ,sana rengim hep mavi deniz gibi,gökyüzü gibi senin gibi,yoklugunda akıttıgım gozyaşlarımın birikintisi o sonu olmayan mavinin kendisi yani sevgili sen yokken seni sevdigim kadar akıttıgım tuzlu gözyaşlarımın göstergesi,içimin mavisi senin okyanusundadı halbuki.Şimdi ben mülteci bir kaptan , belki de bir martıyım , şimdi ben o okyanusla beslenen bir canlıyım . Nereye gidersem gideyim sonu olmayan bir roman yazmaya yemin etmiş bir yazar edasıyla , yada konuşmayı yeni öğrenen bir bebek ruhuyla dönüşlerden uzakta sonsuzluğa çevrilen rotamla geliyorum sana.
Onur Toraman : http://myspace.com/onurtoraman
Zeliha Gürsoy : http://gecmisteastim.blogspot.com/

Ekleyen: Aşktan - 17.04.2019 - 360 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Aşk / Sevgi Hikayeleri
mavim.net Tüm Aşk / Sevgi Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0305 saniyede getirildi.