Hoşçakal!!! - Ayrılık Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
5
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Ayrılık Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Hoşçakal!!!

Soğuk,sisli bir kış akşamında başım camda dayalı seni düşlerken,gözyaşlarım eşlik etti yağmurlara..Böyle bir havada tanışmışdık ve ıslak g&..

Soğuk,sisli bir kış akşamında başım camda dayalı seni düşlerken,gözyaşlarım eşlik etti yağmurlara..
Böyle bir havada tanışmışdık ve ıslak gökyüzünde birleşmişdik oysa;ne umutla senindim,ne inançla güvenmişdim sana..İnanma ,kanma diyenlere inat yine de sendin benim için önemlisi..Nasıl yaparsın bunu nasıl kıyarsın bana,sevgime,bekleyişlerime,,Hayatıma!!!
Ama umrunda degil demi biliyorum,işte bak bende gidiyorum beni ellerinle başkasına teslim ettin.Yarın nikahım var,Ahhh! ne acı en mutlu günüm olması gerekirken en ölümcül günümün eglencesinde herkes..Ama nerden bilsinler aldatılıp,,köşelerde bırakıldıgımı,,nerdennnnnn bilsinler yapayalnız umutsuzz yaşadığımı!!!
Sayende bak bir şey daha öğrendim,,Sıkıldıgım zaman çektigim iç çekişlerim artık mutsuzlukdan oluyor biliyor musun? Yaşattıgın acılardan .. Sözde beni çok seviyordun hani ben senin ilkindim canındım haniiiii nerdeeeeeeeeee! Nerde o aşk o büyük sevgi ,,Bak ne haldeyimm çaresizce kimseyle paylaşmıyorum bu boş sayfalar biliyor duvarlarım duyuyor acımı!! Sen diye onlara isyan ediyorum.Bazen öyleki kagıtlara acıyorum o saf halleriyle binbir laf işitiyorlar...Ama napabilirim ki arkadaşlarıma aileme gidip anlatamam ki yaşattıklarını.Çünkü haklıymışlar , haklı çıkarttın herkesi...!
Yalancı,sahtekar, yüreksizmişsin!
Nasıl aglıyorum bak ,sayfalarımdan taşıyor artık yaşlarım.. Nasıl sulandırdın o masum bakışlarımı..Nasıl kum attın aşkımıza... Halen daha inanamıyorum,, halen daha; yapmaz benim sevdiğim o yapmazzzzz diye ilk şaşkınlıgımın çığlıklarını hissediyorum yüregimde...
Yapamazzzz.....
İşte sana ömürlük vedamı yapıorum..Gidiyorum başka ellere,,başka sevdalara...Herşeyi herkesi ihanetini seniiiiiii bile bırakıp gidiyorum!! Üstümde kefen olarak gördüğüm senle düşledigim o bembeyaz gelinlik,,üstelik seninle hayel ettigim gibi hazırlandım.Hiç degilse hayalimde senle birleşmek için!!...
Gitme zamanım geldi,beni bekliyorlarr... Sensizlige attığın bu kalp bu ben için çok teşekkür ederim sana ! Hoşçakal yıldız gözlüm!!!

.... : S
Ekleyen: sahra - 06.02.2009 - 437 Okuma - 8 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Ayrılık Hikayeleri
mavim.net Tüm Ayrılık Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0366 saniyede getirildi.