Fredy Kurıgır - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
6
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Fredy Kurıgır

Darlandım her yaz Kuşadası Bodrum yeter lanm dedim. Gidiyim New Orliıns’da ki teyzemi ziyaret edeyim dedim. İndim hava alanına bindim bir taksiye dedim El..

Darlandım her yaz Kuşadası Bodrum yeter lanm dedim. Gidiyim New Orliıns’da ki teyzemi ziyaret edeyim dedim. İndim hava alanına bindim bir taksiye dedim Elm Sokağı kapı numara 40, yarım saatlik ve belki de 40 dediğim için 40 dolarlık bir seyahatten sonra indim çaldım kapıyı Teyzen açtı. Akşam yemeğini yedik çıktık Eniştemle sallanan sandalyede buzlu viskilerimizi içiyoruz , Enişte dedim, efendim dedi. Enişte yarım saattir takip ediyorum bu cadeden bir aşağıya bir yukarıya yürüyen genç çocuklar görüyorum, kim bunlar bana bir izah edermisin dedim edemem dedi. 2. bardak viskinin tesiriyle nasıl edemesin lan diyince eniştem az iç dedi gitti girdi içeri.

Ben bir 20 dakika kadar bu sen ben yaşta ki genç kızlı erkekli grubun ne yaptığını anlayamadım, baktım böyle otur-sallan-gözlemle üçgeni algılamada hiçbir fayda sağlamıyor gittim yanlarına önlerini kestim. Baktım herkesin ellerinde bol kafeinli enerji içecekleri, kahveler. Oh Eksküzmi dedim , arkadaşım neden böyle mal mal bir aşağı bir yukarı gecenin bir körü yürüyorsunuz , gitsenize kardeşim evinize niye beni daha ilk günden tedirgin ediyorsunuz dedim. Dediler bu mahallenin gençlerine Fredy Kurıgır diye bir sapık dadandı uykularına girip gençleri tek tek öldürüyor dedi. Rüyalarında öldürüyor yani dedim. Hep bir ağızdan He dediler.

Gelin arkadaşlar peşime düşün dedim bunları aldım bizim evin varendasının merdivenlerine inci gibi dizdim geçtim ortalarına oturdum. Bakın arkadaşlarım dedim, bana böyle fenomen olaylarla gelip canımı sıkmayın alayınızı döverim gidin yatın lanm hepinizin gözler uykusuzluktan babun kıçı gibi olmuş dedim. Abi vallahi doğru söylüyoruz diyince lanm 50 tane adam aynı yalanı neden söylesin diye düşünmeye başladım ben. Aslında düşünüyormuş gibi yapıp bu 50 kişilik grup içinde kaç tane kız var lanm diye sayıp bana bir faydası olurmu diye düşünürken , 40. kişiye gelmeden koyun sayma sendromu sebepli içim geçti uyudum.

Baktım Elm Sokağında’yım lanm dedim rüyamı bu gerçekmi? Cimcirdim yan bağlarımı baktım . sıfır his sıfır acı aha dedim rüya. Kıstım gözleri ileriden bana yaklaşan bir adamcağaz, geldi yaklaştı baktım bunun bir eli makas yüzü gözü yanmış kavrulmuş acıdım buna dedim hemşerim sana ne oldu lanm böyle dedim. Baktım iyice sokuluyor bak gülüm para almamışım üzerime yarın sabah uğra ben sana vereyim dedim . kaldırdı eli , el kalkarken baktım karşı evin varendasında ip atlayan bebeler dönüm baktım bu zavallı adamcağıza ben bakınca benim yanaktan elinde ki makasla süper bir faça aldı. Tuttum baktım yanak kanıyor işte o an asaplarım gerildi , nasıl rüya lanm bu dedim. Rüya benim sen kimi kesiyosun dedim koştum bahçe tırmığını kaptım kovaladım bunu net olmasada bir tanede beline çaktım. Bu deli deli bağıra bağıra kaçarken gelme lanm bir daha buraya dedim. Der demez anaaam diye bağıra bağıra uyandım baktım varendadayım yanımda hala bu gençler , içim geçmiş acayip bir rüya gördüm yanında rüya tabirleri kitabı olan varmı dedim baktım benim yanaktan bir şey süzülüyor elledim faça duruyor şarıl şarıl kanıyorum , o zaman durumun ciddiyetinin farkına vardım, bu ciddi durumda beni neden adam gibi uyaramadınız, hadi uyarmadınız neden uyuttunuz lanm diye kaptım bahçe tırmığını alayını çil yavrusu gibi dağıttım. Hayatınızda bir tane Fredy vardı şimdi birde Başar girdi . gözükmeyin lanm gözüme diye bağırdım arkalarından gittim banyoya diktim yanağı uyudum.

Fin
Ekleyen: filiz - 29.09.2008 - 236 Okuma - 1 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0553 saniyede getirildi.