Dede Geldi - Aldatma Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Aldatma Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Dede Geldi

Burak ranzanın üstünden seslendi. Başar kalk dedi. Noluyo lan dedim. Dede geldi dedi Burak’ın meşhur dedesi yine gelmişti. Tasvir ettiğine göre bu Burak a..

Burak ranzanın üstünden seslendi. Başar kalk dedi. Noluyo lan dedim. Dede geldi dedi Burak’ın meşhur dedesi yine gelmişti. Tasvir ettiğine göre bu Burak adamı zaman zaman gece yarıları her gözlerini açışta ranzanın baş ucunda dedeyle göz göze geliyordu. Konuşmuyorlardı ama. Burak tırsak ve düzenbaz bir adam olduğu için dedeyle uzun . uzun bakışıyor gözlerini kapıyor tekrar uyuyordu. Bu yurttaki tüm oda sakinleri biz, belli bir süre Burak’a dedeyle konuşmasını, zengin olmak istediğimizi bu sebeple sayısal loto rakamlarını almasını, final zamanları sınav sorularını alması yönünde büyük bir baskı kurmuştuk. Burak buna sürekli itiraz edince Mayıs ayı gibi bunu 6 kişi dövmüştük. Bu sopayı yiyip akıllanmayınca da bunu dede ile baş başa bıraktık.

Yat olum Sivaslıdır, Uğur`dur gelen, acıkmıştır gezinmiştir oda içinde yat zıbar lanm saat kaç dedim.Yok hocam Sivaslı değildir, o olsa tanırdım dedi. Sivaslı oda içerisinde ise ve gözün kapalıysa dahi algılanacak bir yapıya sahipti. Sivaslı pazılı ve hayvansal bir yapıya sahip olduğu için bu danayı kangalların büyüttüğü konusunda tüm yurt hemfikirdik. Halil’dir o zaman sigarasız kalmıştır ortalığı kurcalamıştır dedim. Halil değildi dedi. Biz kalktık yok Halil’di yok Dedeydi yok Sivaslıydı derken sonunda Halil’in ne kadar adi şerefsizin teki , dedenin ise Ermiş rontgencinin teki olduğunda mutabık kaldık. Biz bu anlaşmazlığımızı sonlandırınca Burak ben yatıyorum baba haydi iyi geceler dedi. Vallahi uykum kaçtı hayatta bırakmam diyerek ben 13 yaşımdan beri yaşadığım tüm aşkları Burak’a anlatmaya başladım. 20 li yaşlarda Burak sandalye üstünde içi geçip uyuyunca önce uyandırsam mı dürtsem mi diye uzun uzun düşündüm. Baktım ağzından salyalar süzülüyor acıdım elleşmedim.

Uykum kaçmış ve yarım aşk anılarını birini anlatmak istediğim için coşku ve heyecanla Sivaslı uyumuyordur diye odasına daldım. Baktım Sivaslı popoyu havaya dikmiş bir elde çakmak bekliyor. Manyakmısın lanm ne yapıyorsun dedim. Uğur dedi Halil le iddaya girdik, ben yellenince çakmağı çakarsam alev alır dedim. Nah alır . dedi bir karton sigarasına iddalaştık dedi. Ben tam Uğur 22 yaşında at gibi bir Fransızla tanıştım geçen yaz diyeceğim dur ses çıkarma geliyor dedi. Ne geliyor dedim. Oh yellenicem galiba dedim. Hayırlısı olsun yakmayasın yurdu aman fazla ıkınma dedim. Yellendi çakmak alevi söndü. Biz oturduk Uğur`la kıçının neden alev almadığı konusunda bir beyin fırtınasına tutulduk. Sonuç olarak Uğurun osuruğunun her insandan daha az metan gazı içerdiğine karar verdik. Uğur dedim kolonya sürelim pantolona, sen ıkınıyor gibi yap böylelikle yanar iddayı da kazanmış olursun dedim.
Ulan millet cep telefonunu , bilgisayarı icat ediyor sen neleri icat ediyorsun diye kızdı bana. Zeki olduğumdan ve kafayı böyle abuk sabuk mevzularla meşgul etmemem gerektiğinden bahsetti. Sonra ben geliyorum sen Halil`in odaya git dedi. Sivaslıyı kangallar yetiştirdiği için zerre itiraz etmek aklımın ucundan bile geçmedi.

Halil odasında dolmuş kültablasının alma sınırlarını zorlamış kansere teslim oldu olacaktı. Halil’in haysiyetsiz ve şerefsiz bir insan olduğu aklıma gelince kendisine bu işin zararlarından hiç bahsetmedim, hatta aldım küllüğü önünden boşalttım geri verdim.

Sivaslı odaya büyük bir heyecan ile girerek derhal kangal biçiminde erotik bir pozisyon aldı.Benden çakmağı yakıp yaklaştırmamı istedi. Usulca hallettin mi diye sordum. Tamadır yak sen çakmağı yanaş ben ıkınınca dedi. Bu ıkınınca ben çakmağı dayadım. Müthiş bir parlamayla gece gündüz oldu. Baktım ben saçı kaşı tamamen yakmış Keloğlan gibi itici bir adam olmuştum. Sivaslı usulca sokuldu, garantiledim pantolonu benzine batırdım dedi. Batırdın iyi yapmışsın Uğur’um ama , ama benim saçı kaşı yaktın toplum içine nasıl çıkıcam ben lanm diye bunun üstüne yürüyünce Halil’den aldığı 1 karton sigarayı al arkadaşım tazminat olarak say, iç bunları bitir, küllerinden yeniden doğ dedi.

Fin
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 633 Okuma - 4 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Aldatma Hikayeleri
mavim.net Tüm Aldatma Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0383 saniyede getirildi.