Birbirini çok seven iki dost - Dostluk Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
3
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Dostluk Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Birbirini çok Seven Iki Dost

Birbirine güvünen iki tane çok iyi dost varmış .Bunlar birbirine o kadar çok seiyorlarmış ki hiç ayrılamıyorlarmış. Bir gün iki arkadaş okuldan eve gidiyorlarmı..

Birbirine güvünen iki tane çok iyi dost varmış .Bunlar birbirine o kadar çok seiyorlarmış ki hiç ayrılamıyorlarmış. Bir gün iki arkadaş okuldan eve gidiyorlarmış.İki arkadaş yolda giden yaşlı bir adamı görmüşler.Hemen yardıma gitmişler.Yaşlı adamı karşıdan karşıya geçirmişler.Yaşlı adam bu kızlara çok teşekkür etmiş.İki, dostun adıda Ümmühan ve Sude imiş. İkiside eve gitmiş.Evde dinlenip dişarıya çıkmışlar.Oyun oynuyorlarmış,bir adam Ümmühanı kaçırmış.Diğer arkadaşıda ağlıya ağlıya ailesine haber vermiş.Onlarda polislere haber vermişler,Sude hala ağlıyormuş Sude ve ailesi eve dönmüşler.Sude dayanamayıp gece arkadaşı Ümmühanı aramaya cıkmış. Gece ormanda kaybolmuş.Tesadüfen ümmühan arkadaşıda kaçıp Sudenin karşısına cıkmış. Sonra ikisi de beraber eve dönmüşler.Birdahada HER ÇAĞIRANIN YANINA GİTMEMİŞLER. .
Ekleyen: berkay - 11.02.2018 - 858 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Dostluk Hikayeleri
mavim.net Tüm Dostluk Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0421 saniyede getirildi.