Bir Taş Hikayesi - Komik Hikayeler

mavim.net Online
Ziyaretçi
7
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Komik Hikayeler
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

Bir Taş Hikayesi

Ben çok küçüktüm o zamanlar. Hayal meyal hatırlıyorum da diyebilirim. Ama her hatırladığımda bir tebessüm yayılıyor dudaklarıma... Bir yaz günüydü sanırı..

Ben çok küçüktüm o zamanlar. Hayal meyal hatırlıyorum da diyebilirim. Ama her hatırladığımda bir tebessüm yayılıyor dudaklarıma...
Bir yaz günüydü sanırım. Çünkü hava sıcaktı ve bunaldığımız için arkadaşlarla dışarı çıkmıştık. Oyun oynamak için. Arkadaş dedimse de hep çoluk çocuk. Beş yaşındaki küçük bir kız çocuğunun arkadaşları başka kim olabilirki.
Dediğim gibi oyun oynuyoruz arkadaşlarla. Tabi bir süre sonra da sıkıldık. O zamanın çocuk aklıyla nohut büyüklüğündeki taşları havaya atıp tutmaya çalışıyoruz. Neden bilmem ama bundan zefk de alıyoruz.
Ama ben de biraz baskınlık duygusu wardır. Başka insanlardan farklı ve de üstün olmak isterim hep. Bu durum o zamanlarda . bile böyleymiş düşünün artık.
Bilmem nerden esti `ben daha büyüğünü yaparım` dedim. Farklı olucam ya artık. `Vay be kübra nasıl yaptın` dedirticem millete. Derdime ne olduysa sanki. Başka işim yokmuş gibi. Gerçi o yaşlar da başka işimde yoktu ama neyse ayrıntıya takılmayalım.
Aldım yerden kocaman taşı, attım havaya. Hiç sormayın noldu diye, tabikide tutamadım. koca taşın havaya çıkmasıyla benim kafaya inmesi bir oldu :D
İşin garip yani millete `vay be kübra nası yaptın` dedirtemedim ama ` ayyy kübra ne yaptın` dedirttim...
Ekleyen: filiz - 28.09.2008 - 236 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Komik Hikayeler
mavim.net Tüm Komik Hikayeler
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0414 saniyede getirildi.