3 iyi arkadaş - Dostluk Hikayeleri

mavim.net Online
Ziyaretçi
4
Mavim.Net Hikayeler
mavim.net
 
mavim.net

Sitede Ara Webde Ara
Tüm Arananlar
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
mavim.net
mavim.net
 
mavim.net
Dostluk Hikayeleri
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net

3 Iyi Arkadaş

bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman içinde.bir gün 3 iyi arkadaş bir bahçede toplanmış oyun oynuyorlarmış.3 iyi arkadaşın adları sıla-ece ve g..

bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman içinde.bir gün 3 iyi arkadaş bir bahçede toplanmış oyun oynuyorlarmış.3 iyi arkadaşın adları sıla-ece ve gamze imiş.onlar çok iyi anlaşırlarmış, hatta birbirlerinin evinde bile kalırlarmış.bir gün gamze hiç dışarı çıkamamış.sıla ve ece onu çok merak edip gamzenin evine gitmişler.gamzelerin evine gidince . kapıda onları gamzenin annesi karşılamış.gamzenin neden dışarı çıkamayacağını sormuşlar.gamzenin annesi gamzeyi kendilerinin görmesini istemiş.sonra ece ve sıla gamzenin odasına girmişler.birde ne görsünler? gamze çok hasta görünüyormuş.ece ve sıla gamzenin yanına gitmişler.sonra gamzeye geçmiş olsun diyim evlerine gitmişler.akşam olmuş herkes uyumuş.sabah olunca gamzeyi dışarıda ip atlarken görmüşler ve çok mutlu olmuşlar. :)
Ekleyen: berkay - 29.01.2019 - 560 Okuma - 0 Yorum
« Önceki Sonraki »
Bu Hikaye Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
mavim.net   mavim.net
Bu Hikaye İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net mavim.net
E-Mail
Yorum
 
mavim.net . mavim.net
mavim.net
mavim.net Dostluk Hikayeleri
mavim.net Tüm Dostluk Hikayeleri
 
mavim.net mavim.net
mavim.net
Copyright © 2018 Mavim.Net Her Hakkı Saklıdır Sohbet | Rss | Sitemap | Bize Ulaşın
mavim.net
0.0345 saniyede getirildi.